Dinamikusan fejlődő magyar vállalat keresi jó kommunikációs képességgel és tapasztalattal rendelkező

Információbiztonsági szakértőjét

budapesti irodájába vagy távmunkára, fő vagy mellékállásba.

Szeretnél otthonról dolgozni vagy inkább az irodai környeztet kedveled? Esetleg mindkettő esetében ugyanolyan olyan aktív és lelkes tudsz lenni? Nézd meg, hogy találkoznak-e az elképzeléseink és ha igen, írd meg, hogy hol találod fel jobban magad!

Feladataid:

Személyes és telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel

Információbiztonsági és GDPR auditok, felmérések végzése ügyfeleinknél

Információbiztonsági, adatkezelési szabályzatok elkészítése

Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadás

Elvárásaink:

Felsőfokú végzettség

Minimum 4 éves hasonló területen szerzett tapasztalt vagy

CISA / CISM / CISSP végzettség vagy

NKE-s Elektronikus információbiztonsági vezető végzettség

Ügyfélközpontú hozzáállás

Jó kommunikációs képesség

Megbízhatóság

Személygépkocsi használat

Előnyt jelent:

ISO27001 végzettség

Nagyfokú precizitás

Számlaképesség

Amit neked nyújtunk:

Jó szakmai fejlődési lehetőség

Mentorprogram

Korlátlan telefonhasználat

Home office, távmunka lehetősége

Szükséges tapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Főiskola/Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Távmunka/otthoni munka

Vállalkozói szerződéses

Home office lehetőség

Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével az e-mail címünkre! Írd meg, hogy teljes vagy részmunkaidő érdekelne-e elsősorban, és budapesti irodai vagy home office munkavégzés!