Dinamikusan fejlődő magyar vállalat keresi jó kommunikációs képességgel és tapasztalattal rendelkező

Telefonos értékesítőjét

informatikabiztonsági területre, távmunkába, fő vagy mellékállásba.

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Legalább alapfokú számítógépes ismeret (számítógép használat, internet, Word, Excel, stb.)

Előnyt jelent:

  • Informatikai területen eltöltött gyakorlat
  • Nagyfokú precizitás
  • Számlaképesség

Munkakörülmények:

  • jó szakmai fejlődési lehetőség
  • korlátlan telefonhasználat
  • home office, távmunka lehetősége

Amennyiben munkalehetőségünk elnyerte a tetszésed és alkalmasnak gondolod magad a feladatra, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével és írd meg hogy fő vagy mellékállás érdekelne e inkább.