Dinamikusan fejlődő magyar vállalat informatikabiztonsági tapasztalattal rendelkező

Információbiztonsági & Informatikabiztonság szakértőjét

budpesti irodájába vagy távmunkára.

Szeretnél otthonról dolgozni vagy inkább az irodai környeztet kedveled? Esetleg mindkettő esetében ugyanolyan olyan aktív és lelkes tudsz lenni? Nézd meg, hogy találkoznak-e az elképzeléseink és ha igen, írd meg, hogy hol találod fel jobban magad!

Feladataid:

Személyes és telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkelInformációbiztonsági és GDPR auditok, felmérések végzése ügyfeleinknél

Információbiztonsági, adatkezelési szabályzatok elkészítése

Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadás

Elvárásaink:

Felsőfokú végzettség

Minimum 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalt vagy

CISA / CISM / CISSP végzettség vagy

NKE-s Elektronikus információbiztonsági vezető végzettség

Ügyfélközpontú hozzáállás

Jó kommunikációs képesség

Megbízhatóság

Személygépkocsi használat

Előnyt jelent:

ISO27001 végzettség

Nagyfokú precizitás

Számlaképesség

Amit neked nyújtunk:

Jó szakmai fejlődési lehetőség

Mentorprogram

Korlátlan telefonhasználat

Versenyképes fizetés

Home office, távmunka lehetősége

Szükséges tapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztala

Szükséges végzettség:

Felsőfokú

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Távmunka/otthoni munka

Vállalkozói, szerződéses

Home office lehetőség

Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben munkalehetőségünk elnyerte a tetszésed és alkalmasnak gondolod magad a feladatra, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az e-mail címünkre. Kérjük írd meg, hogy a budapesti irodai vagy a távmunka érdekel-e elsősorban.